Historia firmy

stara pracownia
Firma Bonton Group założona została w 2010 roku po tym, jak w 2005 roku powstało Bonton Studio, które zajmuje się nagrywaniem, realizacją i produkcja muzyczną.
Współpracowaliśmy z wieloma znanymi artystami, wydaliśmy ok 20 płyt cd i kilka winylowych.
Nagrywamy spoty reklamowe do radia i telewizji. Zajmujemy się również audiobookami.
Przez ten czas, czyli 5 lat zajmowaliśmy się promocja imprez i koncertów. Nabrane doświadczenie doskonalone na studiach reklamy i marketingu w Warszawie natchnęło mnie do założenia
Bonton Group INNA WIZJA REKLAMY.

W 2010 roku w Maju założona została agencja reklamy Bonton Group która zrzesza do dziś wiele firm z branży reklamowej i nie tylko. Początki nie były łatwe, ponieważ w 2008 roku była zapaść na rynku globalnym a konkurencja jest tak duża że w samym Rzeszowie jest 105 agencji reklamy.Teraz po 7 latach w branży wiemy wszystko o skutecznej reklamie. Posiadamy maszyny do druku i wycinania oraz potrzebne do tego oprogramowanie i media.
Przez cały czas rozwijamy się. W 2015 roku BonTon Group przeniosło się do nowego biura przy ulicy Sikorskiego w Rzeszowie. Ciągle poszerzamy swoja ofertę po to, aby nasze działania były kompleksowe dla firm i klientów indywidualnych.